Stránka je v testovacím provozu a nákup není možný. Děkujeme za pochopení.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. O jejich používání a možnostech nastavení se dozvíte více v části ochrana soukromí Rozumím
+421 901 720 720
Obj. kód: BWG-7E

Blackwoods 2017 Vintage Dry Gin

433 Kč s DPH
Jednotková cena 619 Kč za 1l
Za nákup získáte
433 bodů
na skladě
K tomuto nákupu máte dopravu zdarma
Sdílejte nás!:
Blackwoods 2017 Vintage Dry Gin

Blackwoods Vintage Dry Gin je první světový Vintage Gin vyrobený z ručně sbíraných bylin Shetlandy. Je to dílo mistra Blender Andrewa Bartlema. V Shetland jsou drsné povětrnostní podmínky, které umožňují přežít pouze čtyři sta druhům rostlin. Jsou to izolované a chráněné oblasti, kde se daří neobvykle odolným rostlinám, které se přizpůsobily těmto extrémních klimatických podmínkách. Výrobce využívá tyto dary přírody a vytváří z nich jedinečné Giny a vodku. Sbírají se jen ty nejkvalitnější rostliny, které se kombinují s jalovcem, koriandrem a dalšími bylinami, aby se Blackwoods alkoholu dodala jeho jedinečná a složitá chuť. Blackwoods Vintage Dry Gin má obsah alkoholu 40%. Je to originální gin, který byl vícenásobně oceněn. Jedná se o ostrý gin s jemnými citrusovými podtóny a pikantním ovocným okrajem.

Aroma: jasné citrusové tóny na úvod, později se mísí se sladkostí pomerančů, s náznakem jalovce a zelených listů zvýrazněné vůní letní louky.

Chuť: hladká a přístupná. Tóny sladkých pomerančů se prolínají s fialkami a jalovec, které rozkvétají do vanilkových chutí. Melodie bílého pepře a muškátového oříšku rozehraje chuťové pohárky naplno.

Závěr: středně krátký, příjemně suchý a hřejivý