kód - BW17V7

Blackwoods 2017 Vintage Dry Gin

563 Kč s DPH
Jednotková cena 804 Kč za 1l
na skladě - u vás do 27.1.2021
Doprava od 150 Kč, při nákupu nad 2 000 Kč dopravu neplatíte!
Blackwoods Vintage Dry Gin je první světový Vintage Gin vyrobený z ručně sbíraných bylin Shetlandy. Je to dílo mistra Blender Andrewa Bartle... zjistit více
Objem 0.7 l
Alk. 40 %
K tomuto produktu dostanete Thomas Henry Tonic Water 4 x 0,2l v hodnotě 133 Kč ZDARMA * Dárek dostanete při nákupu produktu přes e-shop.
Předešlý / následující produkt
Heureka - Ověřeno zákazníky
99%(171 recenzí)
zákazníků doporučuje nákup v našem obchodě

Popis

Blackwoods Vintage Dry Gin je první světový Vintage Gin vyrobený z ručně sbíraných bylin Shetlandy. Je to dílo mistra Blender Andrewa Bartlema. V Shetland jsou drsné povětrnostní podmínky, které umožňují přežít pouze čtyři sta druhům rostlin. Jsou to izolované a chráněné oblasti, kde se daří neobvykle odolným rostlinám, které se přizpůsobily těmto extrémním klimatickým podmínkám. Výrobce využívá tyto dary přírody a vytváří z nich jedinečné Giny a vodku. Sbírají se jen ty nejkvalitnější rostliny, které se kombinují s jalovcem, koriandrem a dalšími bylinami, aby se Blackwoods alkoholu dodala jeho jedinečná a složitá chuť. Blackwoods Vintage Dry Gin má obsah alkoholu 40%. Je to originální gin, který byl vícenásobně oceněn. Jedná se o ostrý gin s jemnými citrusovými podtóny a pikantním ovocným okrajem.

Vůně: jasné citrusové tóny na úvod, později se mísí se sladkostí pomerančů, s náznakem jalovce a zelených listů zvýrazněné vůní letní louky.
Chuť: hladká a přístupná. Tóny sladkých pomerančů se prolínají s fialkami a jalovec, které rozkvétají do vanilkových chutí. Melodie bílého pepře a muškátového oříšku rozehraje chuťové pohárky naplno.
Závěr: středně krátký, příjemně suchý a hřejivý.

Základní informace

Značka
EAN
5060069050014
Krajina
Velká Británie
Balenie
bez obalu
Objem
0.7 l
Alk.
40 %
Distribútor
Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 028 01 Trstená
* Možnost zakoupit v kartonu po 6ks
Newsletter
shop roku