Dezinfekce

( 4 produkty )
Filtrování
cena do:
127
538
Řazení
Na stranu
filtr produktů

NOVINKA! Dezinfekční alkohol na čištění povrchů a 80% konzumní líh na výrobu domácích bylinných tinktur, likérů a rozpouštění propolisu pro včelaře - nyní s pohodlným doručením i ve větších množstvích až k vám domů!

Konzumní líh je silný alkohol s všestranným použitím, který má intenzivní antibakteriální, antivirotický a protiplísňový účinek. Dezinfekce alkoholem je účinnou pomocí nejen v období chřipek, viróz a pandemie koronavirusu.

Speciální 65% alkohol na dezinfekci (najdete ho pod názvem DEZINFEKT) se používá neředěný a je určen primárně pro čištění a dezinfekci povrchů předmětů, podlah a dezinfekci rukou v prodejnách i v domácím prostředí.

Silnější 80% líh je vhodný i pro vnitřní použití, další zpracování a výrobu produktů do domácí lékárničky. Jde o ideální alkohol na výrobu dezinfekčního gelu, čistících a dezinfekčních prostředků. Čistý 80% alkohol je vhodný i na konzervaci a výrobu kosmetiky, přírodních domácích léčiv, rostlinných macerátů, domácích bylinných tinktur a likérů. Rozpouští účinné látky i v rostlinách s vysokým obsahem éterických olejů a pryskyřic. Použít ho proto můžete i na výrobu šalvějové, zázvorové a měsíčkové tinktury, anebo jako alkohol na výrobu propolisové tinktury.

...zjistit více skrýt
Newsletter