kód - LOK-7GE

Legend of Kremlin - Kniha

834 Kč s DPH
Jednotková cena 1 191 Kč za 1l
na skladě (u vás do 22.10.2019)
v predajni Centrála Trstená - na sklade
v predajni Petržalka City - 3 ks
K tomuto nákupu už máte dopravu zadarmo.
Limitovaná edice vodky Legenda Kremlu ve stylovém knižním boxu je vyrobena ze speciálního obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96,5% alkoh... zjistit více
Balenie 0.7 l
Alkohol 40 %

Popis

Limitovaná edice vodky Legenda Kremlu ve stylovém knižním boxu je vyrobena ze speciálního obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96,5% alkoholu) a měkké vody z Itarskej artéské studny. Pětinásobnou destilací a přidáním přírodních složek získává osobitou chuť a rafinovanou vůni. Ačkoliv se její tradice začala psát pouze v roce 2004, již získala 11 cen Grand Prix a 9 zlatých medailí na největších mezinárodních i ruských soutěžích.

Legend of Kremlin je oficiálním drinkem v Kremlu, Dome vlády Ruské federace, v ruském parlamentu, ale i ve státní dumě, v Radě RF či u Ústavního soudu RF. Je košer.

Prastaré s novým
Legend of Kremlin nás přivádí zpět ke kolébce ruské vodky je inspirována prastarým receptem a plněná do lahví, jejichž tvar vychází z původní formy středověkých karaf, sloužících za dávných časů v carském Rusku výhradně na plnění nejkvalitnější a nejdražší vodkou. Jako vzor posloužily 500-leté karafy ze sklářské manufaktury knížete Potemkin, carského dodavatele. Ty jsou od roku 1918 součástí velkolepé expozice ruského skla a křišťálu na Bolšoj Dimitrovke v Petrohradě.

Základní informace

EAN
4603019001714
Objem
0.7 l
Alk.
40 %
Země
Rusko
Balení
kartónek
* Možnosť zakúpiť v kartóne po 6ks
Sledujte nás & zdieľajte #svetnapojov
Newsletter