Stránka je v testovacím provozu a nákup není možný. Děkujeme za pochopení.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. O jejich používání a možnostech nastavení se dozvíte více v části ochrana soukromí Rozumím
+421 901 720 720
Obj. kód: LOK-7GE

Legend of Kremlin - Kniha

834 Kč s DPH
Jednotková cena 1 191 Kč za 1l
Za nákup získáte
834 bodů
na skladě
K tomuto nákupu máte dopravu zdarma
Sdílejte nás!:
Legend of Kremlin - Kniha

Limitovaná edice vodky Legenda Kremlu ve stylovém knižním boxu je vyrobena ze speciálního obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96,5% alkoholu) a měkké vody z Itarskej artéské studny. Pětinásobnou destilací a přidáním přírodních složek získává osobitou chuť a rafinovanou vůni. Ačkoliv se její tradice začala psát pouze v roce 2004, již získala 11 cen Grand Prix a 9 zlatých medailí na největších mezinárodních i ruských soutěžích.

Legend of Kremlin je oficiálním drinkem v Kremlu, Dome vlády Ruské federace, v ruském parlamentu, ale i ve státní dumě, v Radě RF či u Ústavního soudu RF. Je košer.

Prastaré s novým
Legend of Kremlin nás přivádí zpět ke kolébce ruské vodky je inspirována prastarým receptem a plněná do lahví, jejichž tvar vychází z původní formy středověkých karaf, sloužících za dávných časů v carském Rusku výhradně na plnění nejkvalitnější a nejdražší vodkou. Jako vzor posloužily 500-leté karafy ze sklářské manufaktury knížete Potemkin, carského dodavatele. Ty jsou od roku 1918 součástí velkolepé expozice ruského skla a křišťálu na Bolšoj Dimitrovke v Petrohradě.