/
Věrnostní program

Věrnostní program

2 min.
Věrnostní program

Od 14.2.2024 přechází naše společnost na systém obratových slev pro zákazníky. Cílem této změny je dosáhnout spravedlivějších a motivujících slev pro všechny naše zákazníky!

Pravidla věrnostního programu:

  1. Do věrnostního programu je zařazen každý uživatel portálů Svetnapojov.sk, Svetnapoju.cz a Bondston.com, zákazník e-shopu nebo zákazník některé z našich prodejen (pokud při placení deklaruje svůj účet na Světě nápojů). Není třeba vyplňovat žádné formuláře ani nosit žádné karty - stačí dát souhlas při nákupu nebo objednávce.
  2. Věrnostní systém funguje na základě obratu, kterého zákazník dosáhne, a na základě toho bude zařazen do jedné z výše uvedených kategorií Bronz, Stříbro , Zlato.

Hranice pro slevy z obratu:

  1. Obrat se automaticky připočítává za každou zaplacenou (a nevrácenou) objednávku e-shopu nebo obchodu. při nákupu v jiné měně než EURO se obrat za objednávku přepočítává podle aktuálního kurzu.
  2. Přepočet obratu na objednávku a posun mezi kategoriemi v rámci věrnostního programu proběhne automaticky po zaplacení (faktury nebo blokace). V případě zrušení objednávky vám bude rovněž snížen odpovídající obrat bodů připsaných k této objednávce.
  3. Kategorie VIP obsahuje zajímavé limitované produkty, které nejsou běžně dostupné a VIP zákazník k nim bude mít přednostní přístup.
  4. Ceny s DPH.


Jak mohu uplatnit svou slevu?


Pokud jste přihlášeni a v horní liště vidíte ikonu označující, že váš účet patří do kategorie Bronze, Silver nebo Gold, v e-shopu již vidíte své osobní ceny jednotlivých produktů.

Se stejnými cenami můžete počítat i při nákupu v obchodech, pokud svůj uživatelský účet oznámíte u pokladny (pokladní naskenuje váš QR kód, který máte ve svém zákaznickém účtu). Pokud dopředu víte, co chcete koupit, doporučujeme vám provést objednávku přes e-shop s možností osobního odběru v prodejně. Tak budete předem přesně vědět, jakou cenu za zboží na místě zaplatíte, a urychlíte tak svůj nákup.

Sleva se počítá z prodejní ceny výrobku.
1. Pokud je produkt v akci a vaše věrnostní sleva je vyšší než cena produktu v akci, bude vám připsána vyšší sleva za produkt.
2. V případě výhodného setu se na vaši cenu (bronz, stříbro, zlato) e3te aplikuje dodatečná procentuální sleva.
3. V případě množstevní slevy se sleva počítá z Původní ceny resp Vaší ceny (bronz, stříbro, zlato) produktu.

Příklad:

Zvýhodněná sada má slevu 5 % a zákazník je zlatý, takže bude mít dalších 5 % slevu, celkem tedy 10 % slevu!

 

Doba platnosti dosažené slevy


Dosažená sleva (Bronz, Stříbro, Zlato) je platná podle obratu dosaženého za posledních 6 měsíců.

 

Doporučujeme vám přečíst si také
Súťaž o lístky  na Hip Hop žije 2024!
01. 05. 2024
Súťaž o lístky na Hip Hop žije 2024!
Všeobecný štatút spotrebiteľskej súťaže v e-shope Svetnapojov.sk, (ďalej len „súťaž“): I. Vyhlasovateľ a organizátor súťaže1) Vyhlasovateľom a organizátorom súťaže je spoločnosť Svet nápojov, s.r.o., sídlo: Oravická 615, 028 01 Trstená, SR, IČO: 48067571, DIČ: 2120049448, zapísaná na Okresnom súde Žilina, oddiel Sro, vložka číslo 63568/L (ďalej len „vyhlasovateľ súťaže“). II. Účel súťaže1)…
10 tipů na nejlepší vánoční dárek!
13. 12. 2023
10 tipů na nejlepší vánoční dárek!
Průvodce vánočními dárky - nápady pro každého na vašem seznamu! Exkluzivní alkohol jako dárek k Vánocům je prostě chytrý tip pro muže i ženu. Rozhodně vyniká nad všemi těmi obyčejnými dárky, které každoročně tak rádi dostáváme. Alkohol jako dárek je ten správný tah, jak ukázat svůj styl a zároveň ukázat, že jste na někoho mysleli. Toto jsou naše tipy pro ženy i muže, maminky i tatínky, sestry i…