Dos Maderas

( 14 produktů )
Na stranu
filtr produktů

Řada Dos Maderas je směs rumů z Barbadosu a Guyany, které jsou domovem té nejlepší cukrové třtiny a rumů nejvyšší prestiže. Rumy z Barbadosu jsou jemné a lehké, mají jemnou vůni a chuť, zatímco rumy z Guyany jsou výraznější, díky čemuž se výborně hodí k míchání s jinými, čímž se zlepší konečný výrobek. Díky zrání v dubových soudcích a dovednosti rumových mistrů získali zaslouženou slávu na celém světě.

Tato vynikající směs rumů odpočívá 10 let v Karibiku a pak se zašle do závodu Williams & Humbert ve městě Jerez de la Frontera, do jednoho z největších vinařských závodů v Evropě. Tam ji čeká klidné ticho, know-how a tradice získané během více než století výroby a zrání sherry a "Brandy de Jerez".

Tyto rumy pak procházejí konečnými fázemi tvorby svého jedinečného a grandiózního charakteru v amerických dubových soudcích, kde předtím více než 20 let zrály světoznámé sherry "Dos Cortados" a "Don Guido", tak jak to osvědčila regulační rada Jerez-Xérès-Sherry, což dodává nesrovnatelnou chuť a aroma každé ze tří různých variant.

...zjistit více skrýt
Newsletter