kód - AHRNPU7G

A.H. Riise Non Plus Ultra

1 835 Kč s DPH
Jednotková cena 2 621 Kč za 1l
na skladě - u vás do 8.4.2020
Doprava od 150 Kč, pri nákupe nad 2 000 Kč dopravu neplatíte!
Non Plus Ultra je luxusním "ultra premium rumem, který doplňuje naši řadu rumů AH Riise. Pojem "Non Plus Ultra" pochází z Herkulova sloupů z... zjistit více
Balení 0.7 l
Alkohol 42 %

Popis

Non Plus Ultra je luxusním "ultra premium rumem, který doplňuje naši řadu rumů AH Riise. Pojem "Non Plus Ultra" pochází z Herkulova sloupů z římské mytologie, které se postavily blízko Gibraltarské úžiny a označovali hranice známého světa. Sloupy měli nápis "Non Plus Ultra" (latinsky), což znamená (Nic ne já dále ani přes) jako varování pro mořeplavců, aby nepokračovaly do neznámého světa.

Tento rum má speciální čest nosit jméno "Non Plus Ultra", což se dá volně přeložit jako "nejlepší nebo" nic po tomto, protože je to nejlepší a nejstarší rum, který máme k dispozici. Non Plus Ultra ručně mísí náš "mistr pro destilaci, který osobně vybírá každý soudek používaný pro konečnou směs rumu. Tento rum má nádhernou tmavou mahagonovou barvu s elegantním kořenitým buketem s tóny melasy, dubu, tabáku a pomeranče.

Chuť Non Plus Ultra je jedinečnou zkušeností s velmi bohatou, dlouhou a ovocnou chutí s náznaky cedrového dřeva, vanilky, karamelu, jemného sherry a sevillských pomerančů, což pokračuje téměř nekonečně a končí se elegantním jemným finišem.
Super Premium Rum v přísně omezeném množství, ze kterého se ročně vyrobí pouze 3.000 lahví.

Základní informace

Značka
EAN
5712421012306
Země
Americk
Balení
Kartónek
Objem
0.7 l
Alk.
42 %
Distributor
Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 028 01 Trstená
* Možnost zakoupit v kartonu po 6ks
Newsletter