Stránka je v testovacím provozu a nákup není možný. Děkujeme za pochopení.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. O jejich používání a možnostech nastavení se dozvíte více v části ochrana soukromí Rozumím
+421 901 720 720
Obj. kód: AHRNPU-7GE

AH Riise Non Plus Ultra

1 955 Kč s DPH
Jednotková cena 2 793 Kč za 1l
Za nákup získáte
1955 bodů
na skladě
K tomuto nákupu máte dopravu zdarma
Sdílejte nás!:
AH Riise Non Plus Ultra

Non Plus Ultra je luxusním "ultra premium rumem, který doplňuje naši řadu rumů AH Riise. Pojem "Non Plus Ultra" pochází z Herkulova sloupů z římské mytologie, které se postavily blízko Gibraltarské úžiny a označovali hranice známého světa. Sloupy měli nápis "Non Plus Ultra" (latinsky), což znamená (Nic ne já dále ani přes) jako varování pro mořeplavců, aby nepokračovaly do neznámého světa.

Tento rum má speciální čest nosit jméno "Non Plus Ultra", což se dá volně přeložit jako "nejlepší nebo" nic po tomto, protože je to nejlepší a nejstarší rum, který máme k dispozici. Non Plus Ultra ručně mísí náš "mistr pro destilaci, který osobně vybírá každý soudek používaný pro konečnou směs rumu. Tento rum má nádhernou tmavou mahagonovou barvu s elegantním kořenitým buketem s tóny melasy, dubu, tabáku a pomeranče.

Chuť Non Plus Ultra je jedinečnou zkušeností s velmi bohatou, dlouhou a ovocnou chutí s náznaky cedrového dřeva, vanilky, karamelu, jemného sherry a sevillských pomerančů, což pokračuje téměř nekonečně a končí se elegantním jemným finišem.
Super Premium Rum v přísně omezeném množství, ze kterého se ročně vyrobí pouze 3.000 lahví.