Stránka je v testovacím provozu a nákup není možný. Děkujeme za pochopení.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. O jejich používání a možnostech nastavení se dozvíte více v části ochrana soukromí Rozumím
+421 901 720 720
Obj. kód: DM55-7TE

Dos Maderas PX (5 + 5)

dárek
k nákupu
706 Kč s DPH
Jednotková cena 1 009 Kč za 1l
Za nákup získáte
706 bodů
na skladě
K tomuto nákupu máte dopravu zdarma
K tomuto produktu získáváte Pohár Dos Maderas v hodnotě 46 Kč ZDARMA
Sdílejte nás!:
Dos Maderas PX (5 + 5)

Rum Dos Maderas 5 + 5 nejprve odpočívá pět let v Karibiku, pak další tři v závodě Williams & Humbert v soudcích, kde zrálo "Dos Cortados (Palo Cortado), a nakonec absolvuje třetí stádium, 2 roky zrání v sudech, kde předtím 20 let zrálo sherry "Don Guido" (Pedro Ximénez), čímž vzniká mimořádný rum Dos Maderas PX. "Don Guido i" Dos Cortados "zrály 20 let, tak jak to dosvědčuje nejstarší určení původu ve Španělsku - Jerez-Xers-Sherry. Balení obsahuje 1 pohár grátis.

ocenění:
Zlatá medaile na soutěži "Ministry of Rum Tasting" (Miami) 2009.

Tóny chuti:
Konečné stádium zrání v soudcích, kde předtím zrálo sherry společnosti Pedro Ximénez jako "Don Guido", dodává rumu Dos Maderas PX velmi tmavou jantarovou barvu a jemné náznaky rozinek, fíků a vanilky, díky kterým je velmi zajímavý.

Tipy pro podávání:
vzhledem na vysokou kvalitu se doporučuje podávat čistý nebo s ledem. Věnován všem těm, kteří vědí o rumu. Můžete si ho vychutnat i v luxusních míchaných nápojích s ochucenými nealkoholickými perlivými i neperlivou nápoji.