kód - LEKAM005G

Legend of Kremlin Mini

231 Kč s DPH
Jednotková cena 4 620 Kč za 1l
dočasně vyprodáno
Doprava od 150 Kč, při nákupu nad 2 000 Kč dopravu neplatíte!
Miniatura limitované edice vodky Legenda Kremlu v stylovém knižním boxu je vyrobena ze speciálního obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96... zjistit více
Vůně a chuť
Objem 0.05 l
Alk. 40 %
Heureka - Ověřeno zákazníky
99%(171 recenzí)
zákazníků doporučuje nákup v našem obchodě
Vůně a chuť
Profil

Popis

Miniatura limitované edice vodky Legenda Kremlu v stylovém knižním boxu je vyrobena ze speciálního obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96,5% alkoholu) a měkké vody z Itarskej artéské studny. Pětinásobnou destilací a přidáním přírodních složek získává osobitou chuť a rafinovanou vůni. Ačkoliv se její tradice začala psát pouze v roce 2004, již získala 11 cen Grand Prix a 9 zlatých medailí na největších mezinárodních i ruských soutěžích.

Legend of Kremlin je oficiálním drinkem v Kremlu, Dome vlády Ruské federace, v ruském parlamentu, ale i ve státní dumě, v Radě RF či u Ústavního soudu RF. Je košer.

Prastaré s novým
Legend of Kremlin nás přivádí zpět ke kolébce ruské vodky. Je inspirována prastarým receptem a plněná do lahví, jejichž tvar vychází z původní formy středověkých karaf, sloužících za dávných časů v carském Rusku výhradně na plnění nejkvalitnější a nejdražší vodkou. Jako vzor posloužily 500-leté karafy ze sklářské manufaktury knížete Potemkin, carského dodavatele. Ty jsou od roku 1918 součástí velkolepé expozice ruského skla a křišťálu na Bolšoj Dimitrovke v Petrohradě.

Základní informace

EAN
4610028130298
Krajina
Rusko
Balenie
Kartónek
Objem
0.05 l
Alk.
40 %
Newsletter