Papa's Pilar - dobrodružný rum Ernesta Hemingwaye!

Je nám velkou ctí oznámit, že jsme se stali distributorem rumů Papa's Pilar! Pokud je vám toto jméno povědomé, jistě si ho spojujete se světoznámým spisovatelem Ernestem Hemingwayem.

Proč? Ernest Hemingway - známý také jako Papa (jeho přezdívka) - byl mužem mnoha věcí. Byl to spisovatel, volnomyšlenkář, dobrodruh, sportovec, rybář a bouřlivák. Neustále cestoval z jednoho přístavu do druhého a sbíral příběhy, z nichž každý byl epičtější než ten předchozí. Papa's Pilar, příznačně pojmenovaný po jeho otci a jeho lodi Pilar samotné, vznikl, aby využil tohoto způsobu myšlení. Je poctou Hemingwayovým dobrodružstvím a inspirací pro vaše vlastní.

Rum Papa's Pilar je skutečnou spoluprací s Hemingwayovou rodinou. Hemingwayova rodina & Papa's Pilar Rum společně přispěli miliony dolarů komunitám, které podporují gramotnost, ochranu životního prostředí, obnovu útesů a další záslužné iniciativy, na které by byl sám Hemingway hrdý.

Lihovar sídlí v Key West na Floridě. Značka věří v zachování toho, na čem záleží. Zavazuje se k udržitelným postupům při výrobě a etickému rybolovu. V pravém hemingwayovském duchu spolupracuje Papa's Pilar s místními a národními charitativními nadacemi, které podporují ochranu a zachování oceánů.

Představujeme vám lahodné rumy Papa's Pilar:

Papa's Pilar Dark Rum

Papa's Pilar Dark Rum se vyrábí z různých druhů rumu, které se mísí a zrají společně. Obsahuje 9 různých rumů z oblastí, jako je Barbados, Dominikánská republika, Venezuela, Panama a Florida. Tento rum zraje v různých typech sudů, včetně sudů ex-bourbon z amerického duba, ex-port wine a ex-sherry Oloroso. To mu dodává bohatou a komplexní chuť.

Papa's Pilar Spanish Sherry Casks

Papa's Pilar Spanish Sherry Casks se vyrábí z různých druhů rumu, které se míchají a zrají společně. Obsahuje 9 různých rumů z oblastí, jako je Barbados, Dominikánská republika, Venezuela, Panama a Florida, a charakteristickou chuť sušeného ovoce a koření mu dodává zrání v sudech po sherry. Tento rum zraje v různých typech sudů včetně sudů ex-bourbon z amerického duba, ex-port wine a ex-sherry Spanish Oloroso.

Papa's Pilar Rye Whiskey Barrel Finished Rum

Rum Papa's Pilar Rye Whiskey Barrel Finished obsahuje 9 různých rumů z oblastí, jako je Barbados, Dominikánská republika, Venezuela, Panama a Florida, což mu dodává komplexní chuť. Tento rum zraje v různých typech sudů, včetně sudů ex-bourbon z amerického duba, ex-port wine, ex-sherry Spanish Oloroso a nakonec je dokončen v sudech z bílého dubu, silně zuhelnatělých po raz použité Rye whiskey.

Papa's Pilar Blonde Rum

Papa's Pilar Blonde Rum se vyrábí z různých druhů rumu, které se mísí a zrají společně. Obsahuje 6 různých rumů z oblastí, jako je Barbados, Dominikánská republika, Venezuela, Panama a Florida. Výrobci měli v úmyslu vrátit se k lehčím rumům a jejich kořenům ve 30. a 40. letech minulého století, kdy si Papa (Hemingway) pochutnával na rumu na Key Westu a Kubě a nechtěně vytvořil novou kategorii - lehký blond rum. Blond rum se míchá v sudech ex-bourbon a ex-sherry Spanish Oloroso.

Dokonce i vizuální stránka lahví je jedinečná! Jsou inspirovány polními lahvemi používanými za 2. světové války.

Vyberte si z naší řady Papa's Pilar, která je nyní ve speciálním úvodním prodeji v akci nebo v extra výhodných sadách!

Newsletter