kód - AAG7
Gin

Aviation American Gin

761 Kč s DPH
Jednotková cena 1 087 Kč za 1l
dočasně vyprodáno
Doprava od 150 Kč, při nákupu nad 2 000 Kč dopravu neplatíte!
Aviation Gin, je značka ginu, který poprvé vyrobili v Portlandu v Oregonu zakladatelé Christian Krogstad a Ryan Magarian v roce 2006. Označu... zjistit více
Vůně a chuť
Květiny PikantníSuchá
Objem 0.7 l
Alk. 42 %
Předešlý / následující produkt
Heureka - Ověřeno zákazníky
99%(171 recenzí)
zákazníků doporučuje nákup v našem obchodě

Popis

Aviation Gin, je značka ginu, který poprvé vyrobili v Portlandu v Oregonu zakladatelé Christian Krogstad a Ryan Magarian v roce 2006. Označuje se jako "americký suchý gin", což znamená, že chuťový profil je méně silně aromatizovaný jalovec jako některé jiné Giny. Vyrábí ho lihovar House Spirits Distillery. Při jeho výrobě se používá sedm aromatizaci: jalovec, levandule, sladká a hořká pomerančová kůra, kardamom, koriandr, indická sarsaparilla a semena anýzu. Aviation American Gin se destiluje dvakrát a plní se do lahví při 84 US proof (42% objemových alkoholu). Distribuce je celonárodní v USA a dalších 15 zemích včetně Kanady, Španělska, Spojeného království, Irska, Francie, Ruska, Itálie, Německa, Holandska a Austrálie. Původně se plnil do láhve vína s modrým štítkem. Novější láhve vypadá jako banka a připomíná období Art Deco, s černým štítkem a stříbrným víčkem.

Společnost House Spirits Distillery prodala tuto značku společnosti Davos Brands, LLC v New Yorku v roce 2016, ale House Spirits je nadále lihovarům s výrobou v Portlandu ve státě Oregon.

Vůně: čistá, plná tónů jalovce, levandule, citrusů, zrna a zemitosti.
Chuť: pikantní a olejnatá, květinové náznaky.
Závěr: dlouhý a extrémně čistý.

 

Základní informace

Značka
EAN
853507000123
Chuť a vôňa
Květiny, Pikantní, Suchá
Krajina
USA
Balenie
bez obalu
Objem
0.7 l
Alk.
42 %
Distribútor
Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 028 01 Trstená
* Možnost zakoupit v kartonu po 6ks
Newsletter