kód - GDDA-7GE

Gran Duque de Alba

843 Kč s DPH
Dostupné varianty a výhodné sety
Na skladě - u vás do 30.6.2022
Doprava od 190 Kč, při nákupu nad 2 500 Kč dopravu neplatíte!
Destiluje se v destilačních kotlích při 65 stupních, čímž vzniká vynikající nápoj. Mimořádné vlastnosti tohoto brandy jsou výsledkem důsledn... zjistit více
Objem 0.7 l
Alk. 40 %
Předešlý / následující produkt
Heureka - Ověřeno zákazníky
99%(417 recenzí)
zákazníků doporučuje nákup v našem obchodě

Popis

Destiluje se v destilačních kotlích při 65 stupních, čímž vzniká vynikající nápoj. Mimořádné vlastnosti tohoto brandy jsou výsledkem důsledného výběru materiálů, ze kterých se vyrábí. Začíná výběrem skvělých bílých vín Palomino a Airen. Časná destilace a využívané metody jsou rozhodující pro konečnou kvalitu těchto nápojů, které zrají v soudcích z amerického dubu, kde předtím zrálo sherry Oloroso. Potom vstupují do tradičního systému criaderas y soleras v 10. criaderas a postupně sestupují níže, dokud se nedostanou do soudku solera. Množství získaného brandy se důkladně ředí tak, aby se zajistilo, že si vždy udrží stejný věk.

Tóny chuti a vůně
Výrazná zlatomahagónová barva a složitost aromat - vínové estery s výraznými tóny balzamikového octa nám připomínají dlouhou přítomnost tohoto brandy ve dřevě. Chuť je středně suchá, hladká a plná, s podtóny spáleniny a náznaky vanilky, po kterých následuje dlouhý a příjemný finiš.

podávání
Samotě či s přáteli, popíjení pohárku tohoto starého elegantního brandy je poctou naší chuti. Podávejte ho ve sklenici na brandy v pokojové teplotě a ohřejte ho držením poháru za dno. Výborný při posezení za stolem a příjemné konverzaci po jídle.

Základní informace

EAN
8410028530700
Krajina
Španělsko
Balenie
Kartónek
Objem
0.7 l
Alk.
40 %
Jednotková cena
1 204 Kč za 1l
* Možnost zakoupit v kartonu po 6ks
Newsletter