Filtrování
Cena
Řazení
Na stranu
filtr produktů

Sběratelský alkohol nabízí nadšencům destilovaného pokušení ještě větší požitek než ten klasický. Zvyknou si ho kupovat fajnšmekři, kteří chtějí kromě chuťových pohárků potěšit i oči a vlastní sbírku.

Sběratelské lahve alkoholu jsou dnes často vnímány podobně jako investice do umění a časem nabírají na hodnotě. Mnohé z nich jsou zabalené v exkluzivních baleních nebo jsou samy o sobě uměleckým dílem.

Sběratelský alkohol je často zároveň i limitovaná edice, která bývá inspirovaná historickými osobnostmi či událostmi, nebo moderními trendy jako např. seriál Game of Thrones. Není neobvyklé, že se v oběhu nachází jen několik tisíc kusů lahví, nebo dokonce jen stovky či desítky. V našem e-shopu najdete například i takový klenot, jakým je 45-letá whisky Glen Scotia. Po celém světě je z ní k dispozici pouze 150 lahví a její částka se šplhá k téměř pěti tisícům eur.

Sběratelský alkohol představuje i skvělý tip na dárek. Obdarovanému tak věnujete něco opravdu výjimečné a ukážete mu, že si ho vážíte. Milovníky konkrétní značky alkoholu zase díky sběratelským edicím můžete potěšit výjimečným kouskem, jaký ještě doma nemají, nebo by si ho sami nekoupili.

...zjistit více skrýt
Newsletter