/
TOP 10 absintů

TOP 10 absintů

Zakoupené 6x
Několik let dozadu byl absinth považován za elixír života. Je to alkoholický nápoj s vysokým obsahem alkoholu - 70%. Má nahořklou chuť, a proto se ředí vodou a dosladíme cukrem.
více informací o produktu
473 Kč s DPH
Zakoupené 12x
Bairnsfather Absinth je zelený díky přírodnímu chlorofylu, a má jemnou a bohatou chuť s maximálním obsahem nedestilované směsi léčivých bylin. Absinth prodáváme pod různými značkami do celého světa. Absinth má 55% alkoholu a obsah thujon 8 mg / kg.
více informací o produktu
823 Kč s DPH
Zakoupené 4x
Absinth, který má své kořeny v Čechách. Vyrábět ho začala rodina Hillová v 20 tých letech minulého století. Má hořkou chuť, kterou způsobuje absinthín. Obsah alkoholu je 70%. Tradiční zelená barva je způsobena chlorofylinů, který pochází z macerace bylin. Typickými bylinkami, ze kterých se absinth vyrábí jsou: pelyněk pravý, máta peprná, puškvorec, meduňka, lékořice ...
více informací o produktu
654 Kč s DPH
Zakoupené 13x
Mansinthe byl vytvořen v lihovaru Matter Distillery nedaleko Bernu a pomáhal ho vyvíjet master Distiller Olivier Matter a Marilyn Manson. Manson je již několik let nadšený fanoušek absintu a intenzivně se zapojil do vývoje tohoto dobře vytvořeného nápoje. Od ochutnávání vzorků po poskytování recenzí a propůjčení svého umění na etiketu pokračuje v tradici kontroverzního umělce inspirovaného zelenou vílou. Mansinthe…
více informací o produktu
1 331 Kč s DPH
Dočasně vyprodáno
La Fée Bohemian 0,7l
1 022 Kč s DPH
Zakoupené 0x
La Fée Bohemian je modernější styl absintu připravovaný podle alkoholu vyráběného v Čechách na začátku devadesátých let minulého století. Toto je absint více bylinného charakteru. Při přípravě se používá méně anýzu, proto neuvidíte efekt "Louche", když přidáte vodu.
více informací o produktu
1 022 Kč s DPH
Zakoupené 3x
Originální španělský absint značky Rodnik's, při jehož výrobě se používala marihuana! Tento absint má jemnější anýzovou aroma než jeho francouzské homonymum, díky čemuž je ideální pro long drinky a koktejly. Rodnik se stal prvním Španělem, který začal znovu vyrábět absint. Absint značky Rodnik's je autentický absint destilovaný ve Španělsku z nejlepších středomořských rostlin a bylin. Má vysoký obsah pelyňku pravé…
více informací o produktu
476 Kč s DPH
Zakoupené 4x
Jacques Senaux 70 Green se prodává ve velmi pěkné obdélníkové láhvi, na vrchu níž je velký netradiční korek. Na etiketě je zobrazena zelená víla, což ještě více harmonizuje celkový vzhled. Zákal (Louche), který se objevuje při přidání vody, je rychlý a hustý a zanechává krásnou mléčnou zelenou barvu. Absinth Jacques Senaux 70 Green je pro milovníky lékořice!
více informací o produktu
683 Kč s DPH
Dočasně vyprodáno
Zakoupené 1x
Vůně a chuť
Lékořice
Koření
Anýz
Silný a jedinečný Bareksten Illsint Absinth s obsahem alkoholu až 60 % pochází z dalekého Norska!
více informací o produktu
955 Kč s DPH
Zakoupené 1x
Rodnik Absinthe je autentický Absint, destilovaný ve Španělsku z nejlepších středomořských rostlin a bylin. Má vysoký obsah pelyňku (Artemisia absinthium), je aromatický a chuťově jemný.
více informací o produktu
421 Kč s DPH
Zakoupené 1x
Krásná neonově zelená barva absinthu přitáhne pozornost každého jednoho z nás. Aroma se táhnou tóny téměř všech bláznivých koření, ale jedním slovem se dá popsat jen jako černá želé fazole. Chuť je dost neobvyklá, ale fanoušci absinthu si určitě přijdou na své - dominantními je jemná slamovitosť s troškou bílého pepře.
více informací o produktu
644 Kč s DPH
Dočasně vyprodáno