kód - G12HC

The GlenAllachie 12 letá + High Commissioner zdarma

1 108 Kč s DPH
Jednotková cena 791 Kč za 1l
na skladě - u vás do 2.12.2020
Doprava od 150 Kč, při nákupu nad 2 000 Kč dopravu neplatíte!
Skotská 12 letá whisky z nezávislé skotské palírny GlenAllachie. V éře fúzí a propojování firem se pálenice, v níž se vyrábí, rozhodla vysto... zjistit více
Objem 1.4 l
Alk. 43 %
Heureka - Ověřeno zákazníky
99%(49 recenzí)
zákazníků doporučuje nákup v našem obchodě

Popis

Skotská 12 letá whisky z nezávislé skotské palírny GlenAllachie. V éře fúzí a propojování firem se pálenice, v níž se vyrábí, rozhodla vystoupit ze zaběhnutého korporátního stereotypu a krátkodobých cílů. Zaměřila se místo výhradně na dvě důležité věci - výrobu skvělé whisky a vychutnávání života. Výsledek byl představen v podobě toho nejdůležitějšího v historii pálenice The GlenAllachie: 12 letá whisky s bronzově hladkou barvou, která je srdcem celé řady. Obsahuje whisky z nejlepších sudů, které byly vybírány a plněné do lahví pod pozorným okem lihovin mistra Billyho Walkera.

High Commissioner je vybraná směs těch nejlepších obilných a sladových whisky. Decentní, skvěle vyvážená a komplexní chuť za skvělou cenu. V roce 2019 na ISC získala tato whisky stříbrnou medaili v kategorii Blended Scotch No Age Statement (míchaná skotská whisky bez udání věku).

Set obsahuje 12 letou GlenAllachie 0,7l a High Commissioner 0,7l zdarma.

Základní informace

Krajina
Skotsko
Balenie
Kartónek
Objem
1.4 l
Alk.
43 %
Distribútor
Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 028 01 Trstená
Newsletter