Equiano: Celosvětová soutěž s hlavní výhrou 2000 liber!

Je vaší zálibou tvořit si unikátní koktejly? Toto je pro vás dokonalá příležitost! Anglická značka Equiano Rum Co přichází poprvé s celosvětovou soutěží v mixologii. Pandemie Covid-19 způsobila, že se zavřely všechny bary, a kvůli tomu jsme si naše oblíbené drinky museli míchat doma. Právě proto Equiano přišli s nápadem vytvořit celosvětovou soutěž v míchání drinků, do které se může zapojit každý!

Rum Equiano, cocktail a logo súťaže

Soutěž je cílená pro talentované Bartendry (barmany), kteří mají v oblibě tvorbu různých míchaných drinků. Do soutěže je třeba vytvořit jedinečnýdrink, který je inspirován Afrikou nebo Karibikem s tím, že musí obsahovat rum Equiano nebo Equiano Light.

■ Bartenders:

1, Hlavní cenu, kterou můžete získat je 2000 £ (2 399,87 €)
2, Za druhé místo získáte 1000 £ (1 199,93 €)
3, místo 500 £ (599,97 €)
4, a 5, místo 250 £ (299,98 €)

Ale to ale není všechno! Pokud se dostanete mezi prvních 5 kvalifikovaných, bude váš koktejl prodáván v několika nejlepších světových barech. Také se stanete hlavní tváří knihy Equiano's International Cocktail Book.

Podmínky

1, Zaregistrovat se musíte na webu do 30. dubna 2022.
2, Drink musí být inspirován Afrikou nebo Karibikem, ať už ingrediencemi, názvem, způsobem výroby, někým nebo něčím.
3, Musíte vypsat přesnou recepturu a postup výroby + přidat obrázek hotového drinku spolu s rumem Equiano nebo Equiano Light.
4, Všechny podmínky naleznete na oficiální stránce Equiano. Stačí klepnout sem.

Šek s výhrou 2000 libier.

Soutěž

Soutěž probíhá na oficiální stránce https://equianorum.com/. Díky tomu, že jsme distributorem této skvělé značky, můžete zakoupit jejich produkty na naší stránce. Pro více informací a registraci stačí klepnout na zelené tlačítko níže.

■ Hometenders: 

Pokud sice nejste barmani, ale míchání drinků vás moc baví, do soutěže se umíte zapojit i vy. Můžete vyhrát párty pro vás i vaše kamarády v nejlepším podniku na Slovensku. Sdílejte své soutěžní fotografie na Instagramu s hashtagem #EquianoCompetition a zapojte se tak do soutěže o roční dodávku rumu Equiano! Potěšíte nás i označením  @svetnapojov alebo #svetnapojov. Podmínky jsou stejné jako pro Bartenders. Všechna pravidla naleznete na oficiálním webu Equiano.

Newsletter