kód - RCEL30-7GE

Ron Centenario Edición Limitada 30 letý

3 265 Kč s DPH
Jednotková cena 4 664 Kč za 1l
na skladě - u vás do 12.8.2020
Zakoupením tohoto zboží získáte dopravu zdarma. Standardní cena dopravy od 150 Kč.
Nejlepší rum planety - i tímto titulem se může pyšnit tmavý rum Centenario 30 Anos. Unikátní směs, která zrála třicet let systémem Solera na... zjistit více
Vůně a chuť
VanilkaKaramelPralinkyPekanové ořechyRůže
Balení 0.7 l
Alkohol 40 %
Heureka - Ověřeno zákazníky
99%(49 recenzí)
zákazníků doporučuje nákup v našem obchodě

Popis

Nejlepší rum planety - i tímto titulem se může pyšnit tmavý rum Centenario 30 Anos. Unikátní směs, která zrála třicet let systémem Solera nabízí dokonalou souhru chuti, vůně a barvy. Ne nadarmo se mu říká umělecké dílo mezi rumy. Lihovar Centenario Internacional vznikl v roce 1969 a rum Centenario 30 Anos vznikl systémem Solera z rumů, z nichž část je stará třicet i více let. Jde tak o opravdu prémiový produkt - o rumovou směs z těch úplně nejstarších sudů, které tento kostarický lihovar ve svých zásobách má.

Chuť a vůně v dokonalém souladu
Dlouhé desítky let sofistikovaného zrání a míchání v dubových sudech, z nichž část dříve obsahovala whisky, část burbon a některé i dezertní vína, se odráží i ve vůni tohoto rumového klenotu. Vůně Centenario 30 Anos je hluboká, velmi komplexní a vyvážená. Určitě ucítíte vanilku a drevitosť dubu, karamel, nasládlý pomeranč, ale i pikantní koření a kouřový nádech. Chuť je hutná a na začátku sladce karamelová a vanilková. Potom klesá do hloubky a několikrát se přeměňuje. V chuti rumu Centenario 30 Anos se opravdu silně odráží třicet let zrání a jeden pohár rozhodně nestačí na to, aby člověk dokázal odhalit všechny chuťové vrstvy.

Centenario 30 Anos - umělecké dílo
O rumu Centenario 30 Anos se občas mluví jako o uměleckém díle - ostatně odpovídala by tomu preciznost jeho výroby, zrání a míchání. Cukrová třtina je pouze lokální pěstována a stoprocentně ručně zpracována. Každý sud se pravidelně ochutnává ao chuti nápoje v něm se vedou dlouhé záznamy. Na jejich základě pak dochází k míchání.
Před samotným plněním do těžkých lahví s pozlaceným uzávěrem, které vypadají trochu jako lahve od drahých parfémů, rum prochází ještě náročnou výstupní kontrolou chuti a kvality - ke konzumentům tak jde opravdu jen to nejlepší.

Základní informace

Značka
EAN
7441001174247
Chuť a vôňa
Vanilka, Karamel, Pralinky, Pekanové ořechy, Růže
Krajina
Kostarika
Vek
30 r.
Balenie
Kartónek
Objem
0.7 l
Alk.
40 %
Distribútor
Svet nápojov s.r.o., Oravická 615, 028 01 Trstená
* Možnost zakoupit v kartonu po 6ks
Newsletter